Automatyczne nawadnianie

Instalujemy automatyczne systemy nawadniania, dzięki którym Twój ogród podleje się sam.

System automatycznego nawadniania ogrodu Poznań.

Znamy lepsze sposoby na podlewanie ogrodu

Firma AquaTech zajmuje się projektowaniem, montażem oraz obsługą serwisową automatycznych systemów nawadniających dla terenów zielonych (ogrodów, parków, terenów rekreacyjnych, boisk, kortów). Do montażu systemów nawadniających wykorzystujemy sprzęt czołowych światowych producentów, takich jak Rain Bird, Irriga, Claber, Gardena, Perrot, Buckner. Aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów, każdy projekt dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb. Sporządzając plan instalacji, ogromną wagę przywiązujemy również do czynników naturalnych, takich jak ukształtowanie terenu czy typ roślinności.

W pełni zautomatyzowane systemy nawadniające pozwolą Państwu zapomnieć o czasochłonnym i pracochłonnym podlewaniu ogrodu, a dłuższe wyjazdy przestaną już wiązać się z koniecznością zaangażowania do tej czynności sąsiadów. Instalując automatyczny system nawadniający, stawiają Państwo na wygodę, funkcjonalność oraz, co niezwykle ważne, oszczędność czasu i pieniędzy. Dobór odpowiednich dyszy oraz możliwość pełnego ustawienia zakresu zraszaczy znacznie zmniejsza zużycie wody. Jeśli więc chcą Państwo cieszyć się pięknym trawnikiem i kwitnącym ogrodem, bez konieczności poświęcania wolnego czasu na żmudne podlewanie, oferta naszej firmy skierowana jest właśnie do Państwa.

Do kogo jest skierowana oferta?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych z Państwa, którzy są dopiero w trakcie projektowania swoich ogrodów, jak i tych, którzy od jakiegoś czasu cieszą się już przydomową zielenią. Stosowane przez nas technologie instalacyjne połączone z fachowym planowaniem ograniczają do minimum naruszenie istniejącej już murawy.

Nawadnianie trawników

W zależności od wielkości nawadnianego obszaru stosujemy głowice deszczujące lub zraszacze wynurzalne. Szeroka gama zarówno dysz jak i zraszaczy wynurzalnych pozwala dostosować cały system do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa. Długą żywotność i bezawaryjną pracę zraszaczy jesteśmy w stanie zagwarantować dzięki stosowaniu wyłącznie oryginalnych produktów renomowanych firm.

Nawadnianie roślin

W zależności od rodzaju roślin stosujemy linie lub taśmy kroplujące, mikrozraszacze oraz zamgławiacze Linia kroplująca z kompensacją ciśnienia z wbudowanymi emiterami jest idealna do nawadniania każdego rodzaju roślinności rzędowej: żywopłotów, krzewów i runa leśnego. Dzięki kompensacji ciśnienia ten sposób jest szczególnie odpowiedni dla nawadniania skalniaków.

Zalety nawadniania kropelkowego:

  • brak strat związanych z parowaniem wody
  • linia kroplująca wraz z kroplownikami znajduje się tuż przy ziemi, dzięki czemu każda kropla wchłaniana jest przez rośliny
  • łatwość rozbudowy linii o kolejne rozgałęzienia
  • proste, a zarazem trwałe połączenia wciskowe dodatkowo zabezpieczone opaskami zaciskowymi
  • długa żywotność układu
  • wbudowany system filtracji oraz specjalna konstrukcja kroplowników powodująca turbulentny przepływ wody zapobiega powstawaniu osadów i zatykaniu się kroplowników